فروشگاه

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 50m AJ839A
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 0.5m AJ833A
شهریور ۲۷, ۱۳۹۸
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 50m AJ839A
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 5m AJ836A
شهریور ۳۰, ۱۳۹۸
نمایش همه
AJ839A

پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 50m AJ839A


توضیحات

پچ کورد فیبرنوری HP LC-LC OM3 DX 50m AJ839A

پچ کورد فیبر نوری دارای کانکتورهای مختلفی هستند که ممکن است بر اساس کاربرد , یک سر آن با سر دیگر متفاوت باشد. در تجهیزات شبکه، پچ کوردها الزامآ متناسب با فیبر نوری انتخاب می‌شوند, مثلآ پچ کورد (single mode) برای فیبر(single mode) و پچ کورد (multi-mode) برای فیبر(multi-mode). پچ کورد فیبرنوری اچ پی با پارت AJ839A دارای کانکتوری از نوع LC-LC و فیبر مالتی مد می باشد و در متراژ ۵۰ متری نیز به بازار عرضه می شود و این کابل از ویژگی OM3 نیز بهره می برد.

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 50m AJ839A :

  • پارت نامبر: AJ839A

  • نوع کالا:  پچ کورد فیبرنوری اچ پی

  • نوع کانکتور : LC-LC

  • تعداد کانکتور : Duplex

  • نوع فیبر : Multi Mode

  • متراژ پچ کورد : ۵۰ متری

  • ویژگی : OM3

نظرات (0)

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 50m AJ839A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *